+38(050) 320-21-30; +38(063) 106-74-28

Відгуки

Анна

Каш ми перепробували багато. І, якщо чесно, до наших каш я спершу поставилася насторожено. Ніколи про них не чула, ніхто зі знайомих їх не купував. Але все ж я вирішила взяти упаковку кукурудзяної на пробу. І мені сподобалось.

Всього є 5 видів каш (2 злаку, 4 злаку, рисова, кукурудзяна, гречана). Наші улюблені - 2 злаку (гречка з кукурудзою) і рисова. Всі каші безмолочні. Я їх розводжу як водою, так і молоком.

Каші несолодкі і з приємним запахом. Гречка з кукурудзою пахне кукурудзяними паличками, біля рисової запах повітряного рису. Розчиняються у воді вони швидко, грудочок не утворюють. Але каші обов'язково потрібно трохи постояти перед годуванням. Буквально дві хвилини. За цей час вона набубнявіє і стане набагато густіше. Так що, потрібно бути обережним і не пересипати її під час приготування. Інакше вийде занадто густа маса.

Животи у малечі не хворіли, кашу з'їли всю до останньої ложки.


Наталя

На даний момент моїй дитині 9 місяців і ось з семи місяців, ми благополучно їмо ці каші. Вони не дорогі, містять натуральні компоненти, легко розчиняються і запросто готуються. Для цього потрібно половиною склянки гарячої води залити п'ять - шість ложок каші і добре перемішати. У нас проблем з вживанням цих каш немає, дитині подобатися, їсть із задоволенням. Існує один мінус, це не дуже зручна упаковка, легко можуть проникнути будь-які дрібні комахи.

 


 

Вікторія

Я раніше її бачила в магазині, але не купувала. Кожен раз підходила до неї, почитаю і назад покладу. У мене дитина 7 місяців, почалися прикорм, каші і я почала пошук.

Дитячі каші коштують дорого, а тут я ще раз взяла в руки цю кашу швидкого приготування і почала вивчати.

У складі її входять 7 злаків: кукурудза, пшениця, рис, ячна крупа, гречка, пшоно, вівсяні пластівці-що дуже корисно. Ніяких єшок, консервантів і ароматизаторів.
Варити її не треба. Береш воду кип'ячену 80-90 градусів, пару ложок каші і ретельно перемішати. І все! Готово! На упаковці так і написано-10 секунд.
Термін зберігання -12 місяців.

Дрібними літерами написано, що для дітей від 3-х років. Я звичайно не побачила цього, перш ніж дати своїй дитині. Але все виявилося нормально. Дала йому 2 рази і відклала цю кашку.

На запах вона дуже ароматна. На смак-смачна, навіть без солі і масла.
Не сподобалася тільки упаковка. Після того як розкрила упаковку з кашею, треба її потім кудись або пересипати в якусь пачку або класти в пакетик і зав'язувати, інакше все розсиплеться.

Разработанно @2020 Devitamin Team для Компания "Вайз"