+38(050) 320-21-30; +38(063) 106-74-28

Про нас

Компанія "Вайз" виробляє безмолочне дитяче харчування на основі злакових культур для дітей від 6 місяців і каші швидкого приготування в асортименті, більше 20 видів.

Ми готові конкурувати з імпортним дитячим харчуванням передових виробників. Нехай споживачі зроблять свій вибір самі про нас! Виробниче підприємство ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ« ВАЙЗ »успішно розробляє, виробляє та впроваджує нові технології та обладнання в харчовій і переробній промисловості з 1992 року.

Основною спеціалізацією підприємства є виробництво екструзійного, транспортуючого, пакувального, змішуючого обладнання та багато іншого. Також компанія займається інжинірингом, постачанням, практично будь-якого харчового обладнання.

На підприємстві ТОВ «ДПК« Вайз »працює лінія зроблена нашими фахівцями, для виробництва каш швидкого приготування і виробництва дитячого харчування на основі злакових культур для дітей з 6 місячного віку, під торговою маркою« Хвилинка »,« Вітамінка »,« Ням-ням » .

Ми допомогли організувати виробничий бізнес «під ключ» близько 100 клієнтом з України, країн СНД, а також держав, ближнього і дальнього зарубіжжя.

Успіх ТОВ «ДПК» Вайз »безпосередньо пов'язаний зі здатністю задовольняти потреби наших клієнтів. Ми продовжуємо рости, пропонуючи нові продукти та послуги, які дають нашим клієнтам переваги в своїй галузі. Ми готові брати на себе відповідальність беручи участь в проектах будь-якого рівня складності, ґрунтуючись на взаємовигідних ділових відносинах.

 

Разработанно @2020 Devitamin Team для Компания "Вайз"