+38(050) 320-21-30; +38(063) 106-74-28

Оплата // Доставка

Ви можете оплатити ваше замовлення зручним для вас способом:

- На карту

Після оформлення замовлення на пошту та на мобільний телефон вам буде надіслано SMS повідомлення з номером карти та сумою замовлення.Також Ви можете поповнити карту через платіжні системи web - банкінгу (Приват24, Ощад24 і ін.) або через платіжний термінал.

- Переказом коштів на розрахунковий рахунок

У касі будь-якого банку, через системи інтернет-банкінгу.Після формування замовлення потрібно вибрати пункт «Передоплата на розрахунковий рахунок».В цьому випадку Вам необхідно буде роздрукувати квитанцію і оплачувати за банківськими реквізитами:Ваше замовлення буде оброблено, після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Бажаємо приємних покупок!

Просимо Вас при отриманні замовлення перевіряти відповідність товару вашому замовленню, зовнішній вигляд та термін придатності продукції.

У разі пошкодження товару, невідповідності замовленню або неналежних термінів придатності Ви можете відмовитися від отримання і оплати замовлення.

За пошкодження товару несе відповідальність кур'єрська служба, яка виконує доставку. В такому випадку необхідно на місці скласти акт-претензію.

Більш детальну інформацію про доставку Вашого товару можна отримати за телефонами:

(050) 320-26-60 или (099) 144-02-09

* Доставка замовлень здійснюється кожен вівторок і четвер кур'єрськими службами «Нова пошта», «Укрпошта» за рахунок покупця.

Разработанно @2020 Devitamin Team для Компания "Вайз"